Ndërlidhjet

BEOGRAD


Presidenti serb, Boris Tadic, dhe Patriarku Pavle i Kishës Ortodokse serbe do vizitojnë Moskën më 14 nëntor me rastin e një ceremonie të kishës ruse për të ndihmuar dhe për t'u solidarizuar me popullin serb.
XS
SM
MD
LG