Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një qytetar dhe një ushtar amerikan janë plagosur pas shpërthimit të një automjeti që besohet të ketë pasur lëndë shpërthyese në një qendër tregtare në Ferizaj. Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.
XS
SM
MD
LG