Ndërlidhjet

UASHINGTON


John Ashkroft, kreu i drejtësisë amerikane dhe Donald Evans, sekretari i tregtisë, kanë dhënë dorëheqjen nga kabineti i Bushit. Ende nuk dihet kush do jenë zëvendësuesit e tyre.
XS
SM
MD
LG