Ndërlidhjet

LONDËR


Kryeministri britanik Tony Blair po udhëton për në Shtetet e Bashkuara ku do të takohet me presidentin amerikan George Bush.
Zyra e Blairit ka thënë se bisedimet do të fokusohen në situatën politike në Lindjen e Mesme dhe në Irak.
XS
SM
MD
LG