Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryeministri britanik Tony Blair është në Uashington për të biseduar me presidentin amerikan George Bush rreth situatës politike në Lindjen e Mesme dhe në Irak. Blair është lideri i parë i huaj që takohet me presidentin Bush, që nga rizgjedhja e tij.
XS
SM
MD
LG