Ndërlidhjet

XHAKARTË


Banorët e një ishulli në lindje të Indonezisë kanë thënë se nga një tërmet që goditi këtë pjesë sot kanë vdekur 16 persona dhe janë lënduar 100 të tjerë.
XS
SM
MD
LG