Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zëvendësdrejori i CIA-së ka njoftuar se do të braktis postin dhe do të dalë në pension.
John McLaughlin ka thënë në një deklaratë se e ka informuar presidentin Bush dhe drejtorin e ri të CIA-së Porter Goss, se do të largohet nga detyra muajin e ardhshëm. McLuaghlin pat shërbyer për pak kohë si ushtrues detyre i drejtorit të CIA-së pas dorëheqjes së George Tenetit në korrik të këtij viti.
XS
SM
MD
LG