Ndërlidhjet

STOKHOLM


Lufta për pavarësinë e Cecenisë prej kohësh zhvillohet edhe në internet. Gjatë javës së fundit është rishfaqur një faqe interneti cecene pro pavarësisë. E njëjta faqe ishte mbyllur më parë në Lituani dhe Finlandë, derisa këtë rradhë hapëësira në internet është dhënë nga një kompani suedeze.
XS
SM
MD
LG