Ndërlidhjet

UASHINGTON


Të dyja dhomat e Kongresit amerikan miratuan shpenzimet prej 388 miliardë dollarë për vitin fiskal 2005.
Projekt ligji që duhet të nënshkruhet edhe nga presidenti Bush, përmban programe të mëdha ndihmash ushtarake për Afganistanin, Pakistanin, Izraelin dhe Egjiptin.
XS
SM
MD
LG