Ndërlidhjet

SHARM EL-SHEIK


Në Egjipt filloi konferenca ndërkombëtare që synon të gjejë formën e përbashkët për të ndihmuar Irakun.
Në tubimin dy-ditësh marrin pjesë si mbështetësit, ashtu dhe kundërshtarët e invazionit të vitit 2003.
Shtetet e Bashkuara i përfaqëson sekretari i shtetit Colin Powell.
XS
SM
MD
LG