Ndërlidhjet

TIRANË


Një tërmet prej 4.6 shkallë të Rihterit ka goditur kufirin mes Shqipërisë dhe Greqisë, por nuk njoftohet për dëme. Epiqendra e tij ishte afër qytetit të Përmetit, në juglindje të Shqipërisë dhe rreth 400 kilometra larg Athinës.
XS
SM
MD
LG