Ndërlidhjet

PEKIN


Mdiat shtetërore kineze kanë njoftuar se policia ka arrestuar një person që dyshohet se i mbyti me thikë 8 nxënës dhe plagosi katër të tjerë, derisa ata po flinin në konviktet e shkollës, ën provincën e Henanit.
Tan Yanming 21 vjec është lajëmruar në polici nga nëna e tij.
XS
SM
MD
LG