Ndërlidhjet

PEJË


Policia e rajonit të Pejës njoftoi sot se ende nuk ka asnjë të dyshuar pas sulmit të mbrëmshëm ndaj biznesmenit Ekrem Lluka dhe se rasti është nën hetime.
Nga sulmi i mbrëmshëm u plagos vetëm Ekrem Lluka, ndërkaq dy shoqëruesit e tij deputeti i AAK-së Fatmir Gashi dhe shoferi nuk u prekën nga plumbat.
Ekrem Lluka ende gjendet nën kujdes intensiv dhe ai është jashtë rrezikut për jetë.
XS
SM
MD
LG