Ndërlidhjet

MANILA


Përmbytjet kanë shkaktuar vdekjen e së paku 26 njerëzve në rajonet veriore dhe qëndrore të Filipineve. Pritet që numri i viktimave të rritet pasi stuhia ka vazhduar dhe gjatë natës
XS
SM
MD
LG