Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot në Prishtinë kthehet Shqipe Hebibi, e cila qe marrë peng përreth 4 javë nga militantët afganë në Kabul.
Shqipe Hebibi, qe rrëmbyer së bashku me irlandezen Anneta Flanigan dhe filipinasin Angelito Nayan.
XS
SM
MD
LG