Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ish kryeministri Bajram Rexhepi i ka dorëzuar mandatin kryeministrit të ri të Kosovës Ramush Haradinaj. Me këtë rast, Haradinaj e vlerësoi të suksesshëm mandatin e Bajram Rexhepit, ndërsa premtoi vazhdimin e angazhimeve për plotësimin e standardeve, në mënyrë që me zbatimin e tyre të arrihen dhe objektivat e qeverisë së tij dhe të Kosovës.
XS
SM
MD
LG