Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shefi i diplomacisë evropiane Javier Solana do diskutojë gjatë ditës me kryeministrin malazez, Milo Gjukanovic mardhëniet e Malit të Zi në Bashkësinë shtetërore Serbi e Mal i Zi si dhe zhvillimet e brendshme në Podgoricë. Solana është një nga mbështetësit e projektit Unioni Serbi e Mal i Zi.
XS
SM
MD
LG