Ndërlidhjet

TIRANË


Policia tha sot se ka arrestuar dy persona që planifikonin trafikimin e 7 personave me një gomone në Itali.
Mezin Tamaj dhe Maglen Velaj janë arrestuar nën akuzat se do i dërgonin një grua dhe 6 burra nga Kavaja në Itali, nëpërmes detit Adriatik. Per udhetimin të 7 personat kishin paguar nga 2000 euro për person.
XS
SM
MD
LG