Ndërlidhjet

NJU DELHI


Sekretari amerikan i Mbrojtjes Donald Rumsfeld sot në Indi bisedoi me zyrtarët më të lartë të vendit për çështjet e sigurisë.
Vizita i pasoi paralajmërimet e Nju Delhit drejtuar Uashingtonit se shitja e aeroplanëve vëzhgues amerikanë dhe raketave anti-tank Pakistanit, mund ta trazojë procesin paqësor mes dy rivalëve bërthamorë.
XS
SM
MD
LG