Ndërlidhjet

BARCELONË


Filmi i regjisorit gjermano-turk Fatih Akin, që trajton jetën e emigrantëve turq, ka fituar çmimin e parë të Festivalit të 17-të Evropian të Filmit.
Filmi flet për dashurinë e dy emigrantëve turq në Gjermani dhe vështirësitë, me të cilat ata përballen.
XS
SM
MD
LG