Ndërlidhjet

BAGDAD


Gjatë sulmeve të kryengritësve në Irak, sot janë vrarë dy ushtarë të Shteteve të Bashkuara dhe një polic irakian, raportojnë agjencitë e lajmeve. Gjatë këtyre sulmeve janë plagosur disa ushtarë amerikanë dhe policë irakianë.
XS
SM
MD
LG