Ndërlidhjet

TIRANË


Familjarët e 15 maturantëve nga Malisheva, që vdiqën në aksidentin e trafikut në Fushë- Arrëz, kanë vizituar presidentin Alfred Mojsiu dhe kryeministrin Fatos Nano për t'iu shprehur mirënjohjen e tyre për reagimin dhe trajtimin që u është bërë fëmijëve të lënduar.
"Pavarësisht nga dhembja , kemi ardhur për t'ju falenderuar për atë që keni bërë, në emër të atyre që kanë shpëtuar dhe të tregojmë respektin për të gjithë ata që u përfshinë në këtë ngjarje", kanë thënë familjarët.
XS
SM
MD
LG