Ndërlidhjet

PRISHTINË


Përmbushja e standardeve është çështja kryesore në të cilën duhet të fokusohet qeveria e Kosovës dhe institucionet e tjera, në mënyrë që në mesin e vitit 2005 të mund të fillojnë diskutimet për statusin e Kosovës, kanë thënë sot presidenti Rugova e kryeministri Haradinaj pas takimeve me shefin e Zyrës Amerikane në Prishtinë Philip Goldberg.
Nga ana e tij Golberg ka thënë se nuk do të mungojë ndihma amerikane.
XS
SM
MD
LG