Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i administratës ndërkombëtare në Kosovë, Soren Jessen Petersen sot pasdite do të takohet në Mitrovicë me udhëheqësit e tri komunave me shumicë shqiptare dhe të tri të tjerave me shumicë serbe të veriut të Kosovës.
Jesen Petersen pritet të shkembejë pikëpamjet për të ardhmen e Mitrovices me udhëheqësit shqiptarë dhe serbë te Mitrovicës.
XS
SM
MD
LG