Ndërlidhjet

KABUL


Shtatë kryengritës janë vrarë në jug të Afganistanit në përleshjet me forcat e koalicionit dhe ato afgane.
Majori i ushtrisë së Shteteve të Bashkuara Mark McCann tha se përleshja kishte ndodhur të hënën në mbrëmje në provincën Khost.
XS
SM
MD
LG