Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë ka sekuestruar 122 kg heroinë afër kufirit me Serbinë, që paraqet sasinë më të madhe të drogës të zbuluar deri më sot në këtë vend.
Heroina në vlerë prej 6 milionë dollarë, u zbulua në 250 paketime të fshehura brenda një kamioni, i cili ishte nisur për në Evropë.
Identitetet e shoferit dhe udhëtarit të arrestuar nuk u bënë publike.
XS
SM
MD
LG