Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtëpia e Bardhë sot ka përshëndetur marrëveshjen e arritur ndërmjet Bashkimit Evropian dhe Turqisë, për fillimin e bisedimeve për anëtarësimin e Turqisë në BE.
XS
SM
MD
LG