Ndërlidhjet

GJENEVË


Kombet e Bashkuara kanë konfirmuar se gjatë punimeve në një nga sallat e selisë së organizatës në Gjenevë, ku janë zhvilluar bisedimet jo zyrtare për Irakun dhe ndërhyrjen amerikane atje, është gjetur një përgjues, që besohet se i takon një vendi të Evropës Lindore ose Rusisë.
XS
SM
MD
LG