Ndërlidhjet

SHKUP


Është dënuar me 10 vjet burg Avdyl Jakupi, i njohur me pseudonimin Cakalla, nga gjykata e Shkupit, me akuzat për rrëmbim njerëzish dhe grabitje.
Cakalla në gusht rrëmbeu dy policë maqedonas, në fshatin Aracinë, pranë Shkupit.
XS
SM
MD
LG