Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Pakistani dhe Rusia janë zotuar sot se do të luftojnë së bashku terrorizmin.
Zotimet erdhën pas përfundimit të bisedimeve në Islamabad në mes të dy vendeve, të cilat u fokusuan në mospërhapjen e armeve bërthamore, terrorizmin dhe marrëdhëniet dypalëshe.
XS
SM
MD
LG