Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ministri i jashtëm i Serbisë dhe Malit të Zi viziton nesër Tiranën, vizita e pare që nga rivënia e marrëdhënieve diplomatike në vitin 2001. Në Shqipëri, Drashkoviq do të takojë presidentin Alfred Mojsiun, kryemnistrin Fatos Nanon, dhe homolgun e tij Kastriot Islamin.
XS
SM
MD
LG