Ndërlidhjet

SCHLESWIG\GJERMANI


Presidenti rus Vladimir Putin ka pranuar sot propozimet e Gjermanisë dhe të Bashkimit Evropian rreth zgjidhjes së konfliktit në Çeçeni. Putin këtë e bëri të ditur pas takimit me kancelarin gjerman Gerhard Schroeder në Schleswig të Gjermanisë.
XS
SM
MD
LG