Ndërlidhjet

TIRANË


Një gjykatë e apelit në Tiranë ka shpallë të pafajshëm kreun e Partisë për Bashkimin Kombëtar Idajet Beqirin, i cili akuzohej për nxitje të urrejtjes etnike, njoftojnë mediat e shqiptare.
Beqiri qe dënuar me 18 muaj burg nga një gjykatë e Tiranës për nxitje të urrejtjes dhe përhkrahje të Armatës Kombëtare Shqiptare.
XS
SM
MD
LG