Ndërlidhjet

BEOGRAD


Policia doganore ka kapur 82.4 kilogramë heroinë në një vendkalim kufitar mes Serbisë dhe Bullgarisë. Njoftohet se droga me vlerë prej një milionë eurosh është gjetur në një kamion turk, që udhëtonte në Gjermani.
XS
SM
MD
LG