Ndërlidhjet

KIJEV


Shërbimi i sigurisë i Ukrainës ka mohuar sot të ketë luajtur ndonjë rol në helmimin e liderit opozitar Viktor Jushchenko.
Ky i fundit thotë se ka gjasa të jetë helmuar në shtator në një drekë me kreun e shërbimit të sigurisë dhe zëvendësin e tij.
XS
SM
MD
LG