Ndërlidhjet

TEGUSIGALPA


Sulmues të panjohur kanë hapur zjarr kundër një autobusi publik në pjesën veriore të Hondurasit duke vrarë 23 udhëtarë dhe plagosur 16 të tjerë, ka kumtuar policia. Për këtë sulm, që u bë mbrëmë vonë, zyrtari i lartë i policisë Wilmer Torres ka thënë se "ishte një masakër i pabesueshëm".
XS
SM
MD
LG