Ndërlidhjet

BAGDAD


Një kamion transportues i naftës ka shpërthyer në Bagdad duke shkaktuar dëme të konsiderueshme. Reuters duke cituar burime të policisë ka thënë se të paktën 2 persona janë vararë në shpërthimin, i cili ndodhi afër misioneve diplomatike të Jordanisë dhe Libanit.
XS
SM
MD
LG