Ndërlidhjet

PARIS


Nga shpërthimi i gazit në një ndërtesë banimi pesë katëshe humbën jetën 17 vetë dhe u plagosën 15 të tjerë. Incidenti ndodhi në lindje të Francës.
XS
SM
MD
LG