Ndërlidhjet

SARAJEVË


Policia e Bosnjes ka bastisur 20 lokacione në një aksion mbarëkombëtar për të shkatërruar shitjen ilegale të muzikës, filmave dhe softëerave.
Zyra e Prokurorit Shtetëror në Sarajevë tha se bastisja shënoi fillmin e një plani afatgjatë për të penguar zhvillimin e industrisë pirate në Bosnje.
XS
SM
MD
LG