Ndërlidhjet

BEOGRAD


Serbia ka formuar një këshill shtetëror për Kosovën, ka njoftuar sot kryeministri serb Vojillav Koshtunica.
Këshilli përvec politikanëve do të përbëhet edhe nga përfaqësuesit e Kishës Ortodokse Serbe dhe të Akademisë së Shkencës, ka thënë Koshtunica.
XS
SM
MD
LG