Ndërlidhjet

SHARM EL-SHEJK/EGJIPT


Kryeministri britanik, Tony Blair ka takuar mbrëmë presidentin e Egjiptit, Hosni Mubarak për bisedime jo formale dhe, siç njoftohet, kanë diskutuar Irakun dhe procesin paqësor në Lindje të Afërt.
XS
SM
MD
LG