Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve Bashkuara ka njoftuar se javën e ardhëshme do të shpallë pakon stimuluese për përforcimin e ekonomisë amerikane dhe se nga ai plan do të përfitonin të gjithë amerikanët.
Presidenti George Bush ka rrefuzuar kriticizmin se si politikat e tij konomike janë ashtu të sajuara që të ndihmojnë të pasurit.
Bush ka thënë se ai përkujdeset për të gjithë amerikanët.
XS
SM
MD
LG