Ndërlidhjet

PEKIN


Në Xanjang të Kinës, autoritetet kanë egzekutuar pronarin e një foshnjore i cili kishte përzier helmin e minjëve dhe kripën në kuzhinën e një shkolle rivale në qytetin e afërt Vuçang, që kishte helmuar rëndë 70 fëmijë dhe disa mësues.
XS
SM
MD
LG