Ndërlidhjet

SEUL


Autoritetet e Koresë së Jugut kanë bërë të ditur se do të ndërtojnë ndërtesën më tëv lartë në botë.
Ndërtesa në fjalë mendohet të ketë 110 kate dhe 10 kate të nëndheshme.
XS
SM
MD
LG