Ndërlidhjet

KABUL


Policia e Afganistanit ka konfiskuar rreth 100 granata në Kabul që kishin mbetur që nga koha e regjimit të talibanëve dhe ua kanë dorëzuar Forcës ndërkombëtare të sigurisë.
XS
SM
MD
LG