Ndërlidhjet

PARIS


Mijëra udhëtarë kaluan natën në aeroportin kryesor të Parisit, “Charles de Gaulle”, sepse fluturimet ishin ndërprerë për shkak të borës dhe erës së fortë që e kishte bërë pistën shumë të rrezikëshme për trafikun ajror.
XS
SM
MD
LG