Ndërlidhjet

PRISHTINË


Qeveria e Kosovës thotë në një komunikatë se vrasja e kolonel Tahir Zemaj, djalit të tij dhe kushëririt të tij paraqet grusht ndaj proceseve pozitive në Kosovë.
Qeveria e Kosovës shfaqë indinjatë të thellë dhe kërkon nga organet e drejtësisë që sa më parë të ndriçojnë rrethanat e kësaj vrasje të trefishtë.
XS
SM
MD
LG