Ndërlidhjet

MOSKË


Ministri i jashtëm francez, Dominique de Villepin, është takuar me homologun e tij rus, Igor Ivanov, ku kanë diskutuar krizën me Irakun, përpjekjet në luftë kundër terrorizmit dhe trafikut të drogës.
De Villepin është nisur drejt Pekinit pas qëndrimit në Moskë.
XS
SM
MD
LG