Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në kryeqytetin e Kosovës u tubuan rreh 2000 njërës që të protestojnë për vrasjen ditë më parë të kolonel Tahir Zemaj , me gjithë të birin dhe kushëririn e tij.
Protestuesit thanë se “këto vrasje nuk janë ugur i mirë për Kosovën dhe dorasit duhet të kapen dhe të nxirren menjëherë para drejtësisë”.
XS
SM
MD
LG