Ndërlidhjet

KABUL


Tre ushtarë afganë dhe një civil janë vrarë në konfrontim me armë gjatë përndjekjes së komandantit të arratisur të milicisë talibane të përmbysur, Hafiz Mushengzai, në rajonet jug-perëndimore të Afganistanit.
XS
SM
MD
LG